The Chapter One Lifestyle Condo

  • Wi-Fi
  • Basen na dachu
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Hotel The Chapter One Lifestyle Condo Bangkok jest usytuowany w w dzielnicy Bang Khen i oferuje widoki na miasto. Na terenie obiektu znajduje się również prywatny parking samochodowy.

Są one również wyposażone w prywatne łazienki.

Elegancki hotel zaprasza gości do spędzenia czasu przy basenie na dachu.

Restauracja Mk Restaurants jest usytowana 1 km od eleganckiego obiektu noclegowego i serwuje dania kuchni tajskiej.

Stadion boksu Lumpinee jest w prawie 2 km, a Muzeum Królewskich Tajskich Sił Powietrznych jest 7 km od hotelu. Muzeum Sztuki Współczesnej znajduje się około 15 min jazdy samochodem od tego hotelu. Chapter One Lifestyle Condo leży 5 km od lotniska Bangkok (DMK-Miedzynarodowy Don Mueang) i w odległości kilku przecznic od przystanku autobusowego Ram Inthra Kor Mor 4.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near The Chapter One Lifestyle Condo Bangkok
Green Apartment Kaset
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Green Apartment Kaset

6.6
Przyjemny 6 opinii
3 km od nieruchomości
USD 17 USD 15
za noc
The Meet Green Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Meet Green Apartment

8.4
Bardzo dobry 14 opinii
3.3 km od nieruchomości
USD 27 USD 24
za noc
Villa Moon Terrace
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Moon Terrace

5.9
Przyjemnie 6 opinii
3.3 km od nieruchomości
USD 19 USD 17
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Odpoczynek

    • Basen na dachu
    • Leżaki

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🕌
      Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu hotelu The Chapter One Lifestyle Condo?
      Wysoko oceniany punkt orientacyjny Muzeum Królewskich Tajskich Sił Powietrznych położony 7 km od hotelu The Chapter One Lifestyle Condo, a także Stadion boksu Lumpinee w prawie 2 km są warte odwiedzenia.
    • Czy hotel The Chapter One Lifestyle Condo ma szybki dostęp do lotniska?
      Nabliższe do hotelu The Chapter One Lifestyle Condo lotnisko to Bangkok (DMK-Miedzynarodowy Don Mueang) (5 km) w dostępie 20-minutowej jazdy.
    • Czy hotel The Chapter One Lifestyle Condo oferuje bezpłatne miejsca parkingowe?
      Tak, w hotelu The Chapter One Lifestyle Condo jest bezpłatny prywatny parking za darmo.
    • Jakie wyposażenie pokoi oferuje hotel The Chapter One Lifestyle Condo?
      Pokoje w hotelu The Chapter One Lifestyle Condo są wysoko oceniane pod względem komfortu - 10/10 według opinii gości - zapewnionego przez klimatyzację.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    The Chapter One Lifestyle Condo Bangkok

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij